Помогите пожалуйста я дам 50 баллов, Задача: З першого відра вилили 2 л води, з другого— 4 л, а в

третє долини 3 л. У трьох відрах разом стало 28 л води. Скільки всього води було в трьох відрах спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

28+2+4-3=31 л воды было в трех ведрах

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість води в першому відрі як x, в другому відрі як y та в третьому як z.

За умовою задачі, з першого відра вилили 2 л води, з другого — 4 л, а в третє долили 3 л. Тоді кількість води в кожному відрі після цих операцій буде відповідно:

Перше відро: x - 2

Друге відро: y - 4

Третє відро: z + 3

За умовою задачі, кількість води в трьох відрах разом становить 28 л, тобто:

(x - 2) + (y - 4) + (z + 3) = 28

Або, після спрощення:

x + y + z - 3 = 28

x + y + z = 31

Отже, в трьох відрах було 31 л води спочатку.