Для боротьби з Десиптиконами людству вкрай необхідні кислоти HNO3 та H2SO4 масою 900 г та 750 г

відповідно. Обчисліть к кількість речовини кислот.​

Ответы на вопрос

Отвечает Муждабаева Эльзара.

Ответ:

HNO3-14.29 моль        H2SO4-7.65 моль

Объяснение:

Молярна маса HNO3 = 1 + 14 + 16·3 = 63 г/моль

Молярна маса H2SO4 = 1·2 + 32 + 16·4 = 98 г/моль

n = m/M,

де n - кількість речовини в молях, m - маса речовини в грамах, M - молярна маса речовини в г/моль.

Для HNO3: n = 900 г / 63 г/моль ≈ 14,29 моль

Для H2SO4: n = 750 г / 98 г/моль ≈ 7,65 моль

Отже, кількість речовини HNO3 становить близько 14,29 моль, а кількість речовини H2SO4 - близько 7,65 моль.