За три днi туристи проїхали 731 км. За перший і другий дні вони проїхали 371 км, а за другий і за

третій дні - 485 км. Скільки кіломет- рiв проїжджали туристи кожного дня окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

Ответ: 123 км проїзджали кожного дня :)

Пошаговое объяснение:                                                                                  1) 679 - 355 = 324(км) - проїхали за третій день

2) 556 - 324 = 232(км) - проїхали за другий день

3) 679 - 556 = 123(км) - проїхали за перший день