З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два поїзди: один із швидкістю 48,4 км/год, а

другий - на 8,4 км/год більшою. Поїзди зустрілися через 2,5 год. Знайди відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Коржаков Женя.

Ответ:

Відповідь: 263 км відстань між містами.

Пошаговое объяснение:

Швидкість першого - 48,4 км\год

Швидкість другого - на 8,4 км/год більше

Час - 2,5 годин

Знайти:

Відстань -?

Рішення

1) 48,4+8,4=56,8 (км\год) - швидкість другого поїзда.

2) 48,4+56,8=105,2 (км\год) - спільна швидкість.

3) 105,2 · 2,5= 263 (км) - відстань між містами.

Відповідь: 263 км відстань між містами.