Установити відповідність між рівняннями (1-4) та їх коренями (А-Д). 11,6•x=69,6 20,3•х=36,54

34,25:х=13,7 Х:9,8=3,4 А 6 Б 2,7 В 1,8 Г 2,5 Д 33,32 ??? Будласка допоможіть понятно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гаус Лена.
Отже, ми можемо розв’язати кожне з цих рівнянь окремо:
11.6 * x = 69.6 => x = 69.6 / 11.6 => x = 6
20.3 * x = 36.54 => x = 36.54 / 20.3 => x ≈ 1.8
34.25 / x = 13.7 => x = 34.25 / 13.7 => x ≈ 2.5
x / 9.8 = 3.4 => x = 9.8 * 3.4 => x ≈ 33.32
Таким чином, відповідність між рівняннями (1-4) та їх коренями (А-Д) така: 1 - А 2 - В 3 - Г 4 - Д