Допоможіть будь ласка треба написати приклади раціональних числ 2 на множ. ,2 на

діл.,2додавання,2віднім. Дам 30 балів дуже важливо​

Ответы на вопрос

Отвечает Прогер Богдан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

  #   2/21 * 7/8 = 1/12 ;        1 1/2 * 2 1/6 = 3/2 * 13/6 = 13/4 = 3 1/4 ;

  #   8/9 : (- 4/18 ) = - 8/9 * 18/4 = - 4 ;  - 2 2/3 : 5/6 = - 8/3 * 6/5 = - 3 1/5

  #   1 2/5 + 10 1/5 = 11 3/5 ;      2/9 + 8 5/9 = 8 7/9 ;

  #   10 7/10 - 3 1/5 = 7 4/10 = 7 2/5 ;    2/11 - 8/22 = - 4/22 = - 2/11 .