Першого дня Туристи пройшли 8.5 км що в 3.1 раза менше ніж вони проїхали другого дня скільки км

подолали туристи за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.

Відповідь:

1 день - 8,5 км

2 день 8,5 * 3,1 = 26,35

за два дні = 8,5 + 26,35 = 34,85км

Відповідь: туристи подолали 34,85км за 2 дні

P.s. можна кращу відповідь?)