А/(25×4)×3,при,а =48000,54000.


Ответы на вопрос

Отвечает Квасов Слава.

Ответ:

Задача:

Обчислити значення виразу a / (25 × 4) × 3, при a = 48000 та a = 54000.

Для a = 48000:

a / (25 × 4) × 3 = 48000 / (25 × 4) × 3

Далі робимо розрахунок:

48000 / (25 × 4) × 3 = 48000 / 100 × 3 = 480 × 3 = 1440

Отже, при a = 48000 значення виразу a / (25 × 4) × 3 дорівнює 1440.

Для a = 54000:

a / (25 × 4) × 3 = 54000 / (25 × 4) × 3

Далі робимо розрахунок:

54000 / (25 × 4) × 3 = 54000 / 100 × 3 = 540 × 3 = 1620

Отже, при a = 54000 значення виразу a / (25 × 4) × 3 дорівнює 1620.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Битемиров Дидар.
Обчислити значення виразу а / (25 × 4) × 3, при а = 48000 та а = 54000.
Для а = 48000:
a / (25 × 4) × 3 = 48000 / (25 × 4) × 3
Далі робимо розрахунок:
48000 / (25 × 4) × 3 = 48000 / 100 × 3 = 480
× 3 = 1440
Отже, при а = 48000 значення виразу а / (25
× 4) × 3 дорівнює 1440.
Для а = 54000:
a / (25 × 4) × 3 = 54000 / (25 × 4) × 3
Далі робимо розрахунок:
54000 / (25 × 4) × 3 = 54000 / 100 × 3 = 540 x
3 = 1620
Отже, при а = 54000 значення виразу а / (25
× 4) × 3 дорівнює 1620.