Розвяжіть рівняння -2a=3+4а


Ответы на вопрос

Отвечает Симоненко Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-2a=3+4а

-2а - 4а = 3

-6а = 3

а = 3 : 6

а = - 1/2; 0,5

Можна будь ласка кращу відповідь