В аптеці продаються спеціальні дезінфікуючі таблетки ДезТаб. Одна таблетка має масу 3,3 г.

Розрахуйте масу розчину з масовою часткою 0,06%, яку можна отримати з однієї таблетки Клорсепт. Для профілактики захворювань фруктових і ягідних культур дерева обприскують 3% розчином мідного купоросу. Розрахуйте масу мідного купоросу та води, необхідні для приготування 300 цього розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Даутова Назгуль.

Відповідь:

1

m(розчину)=3,3*100/0,06=5500г=5,5кг

2

m(купоросу)=300*3/100=9г

m(H2O)=300-9=291г

Пояснення: