5. Зведіть подібні доданки 9b+12-8-9b срочно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Медеуулы Даниел.

Ответ:

9b + 12 - 8 - 9b = (9b - 9b) + 12 - 8 = 0 + 4 = 4

Отже, зведенням подібних доданків 9b і -9b, отримуємо відповідь 4.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Папирина Арина.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

9b+12-8-9b=(9b-9b)+12-8=0+4=4