Помогите пожалуйста у господарстві живуть 50 курей та 25 качок.скільки яєць вони знесуть разом за

рік,якщо 1 курка несе 280 яєць за рік,а 1 качка-120?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Алина.

Ответ:

1)280*50=14000(яєць)-кури знесуть за 1 рік

2)120*25=3000(яєць)-качки знесуть за 1 рік

3)14000+3000=17000(яєць)-знесуть разом

Пошаговое объяснение:

Відповідь: 17000 яєць знесуть разом.