0,5(x-7)=0,6(4-x)-1,5 Даю 20балов


Ответы на вопрос

Отвечает Лисиченко Анфиса.

Ответ:

0,5(x-7)=0,6(4-x)-1,5

Розкриваємо дужки:

0,5x - 3,5 = 2,4 - 0,6x - 1,5

Групуємо схожі члени:

0,5x + 0,6x = 2,4 + 1,5 - 3,5

1,1x = 0,4

Розв’язуємо для x:

x = 0,4 / 1,1

x ≈ 0,36