За першу годину турист пройшов 6 км ,а за другу 3 км . Знайди середню швидкість туриста за ці дві

години Допоможіть будь ласка 5 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Юргель Максим.
1 год - 6 км
2 год - 3 км
Знайти: середню швидкість.

Розв'язання

1) 6+3=9 (км) пройшов км
2) 9:2=4.5 (км/ч) середня швидкість
Відповідь: 4.5 км/ч середня швидкість туриста протягом 9 км.