- Запиши десятковий дріб у вигляді суми розрядних доданкiв. a) 3,148 = 6) 26,0239 = B) 600,72951 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Креческу Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

a) 3,148 = 3 + 0.1 + 0.04 + 0.008

6) 26,0239 = 20 + 6 + 0.02 + 0.003 + 0.0009

B) 600,72951 = 600 + 0.7 + 0.02 + 0.009 + 0.0005 + 0.00001