Установіть відповідність між умовами задач (1-4) та їх відповідями(А-Д): 1) Знайдіть число, якщо

його 11 50 дорівнюють 22. 2) У саду 28 слив, що становить 4 7 дерев саду. Скільки в саду дерев? 3) У магазин завезли 121 кг мандарин, що становить 11 13 усіх завезених фруктів. Скільки кг фруктів завезли у магазин? 4) Знайди число, якщо його 13 20 дорівнює 78. А. 49 Б.120 В. 134 Г. 143 Д. 100​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Вилен.

1)Д

якщо 11/50 = 22

то 1/50 = 2

2)А

4/7 = 28

1/7 = 7

7/7 = 49шт

3)Г

11/13 = 121кг

1/13 = 11кг

13/13 = 143кг

4)Б

13/20 = 78

26/40 = 78

1/40 = 3

40/40 = 120

Мені шкода що автор не знає що дріб пишеться не через ПРОБІЛ а через /  !!!