ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 35 БАЛІВ. Серед опитаних людей, що прийшли в кінотеатр 65 віддають перевагу

комедіям, а 75 фантастиці. Скільки опитаних дали відповідь і комедію, і фантастику, якщо всього опитали 100 респондентів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пальниченко Олеся.

Ответ:

65 + 75 + х = 100

Звідси отримуємо:

х = 100 - 65 - 75 = -40

Отже, відповідь: 65 + 75 - (-40) = 180 респондентів віддали перевагу як комедія

Пошаговое объяснение:

За умовою, ми знаємо, що кількість людей, які віддали перевагу комедіям - 65, а кількість людей, які віддали перевагу фантастиці - 75. Ми не знаємо, скільки людей віддали перевагу іншим жанрам, тому позначимо цю кількість як х.

Тоді формула виглядатиме наступним чином:

Кількість людей, які віддали перевагу комедіям та фантастиці = 65 + 75 - х

Ми знаємо, що всього опитали 100 респондентів, тому:

Кількість людей, які віддали перевагу комедіям + Кількість людей, які віддали перевагу фантастиці + Кількість людей, які віддали перевагу іншим жанрам = 100

Отвечает Попов Андрей.
65+75+х=100 вот так я понял