Знайдіть число 16% якого дорівнює 48. БЫСТРЕЕ ПЛИИИИИИИИИИС


Ответы на вопрос

Отвечает Базарбаева Динара.

Для знаходження числа, 16% якого дорівнює 48, ми можемо скористатися формулою:

16% = (16/100) * x

де х - шукане число.

Ми знаємо, що 16% дорівнює 48, тому ми можемо записати:

(16/100) * x = 48

Щоб знайти х, розділимо обидві частини на (16/100):

x = 48 / (16/100)

x = 300

Отже, число, 16% якого дорівнює 48, дорівнює 300.