5-в класі 30 учнів, а у 5-а у 1,5 разів менше. Скільки учнів у кожному 5 класі, якщо в 5-в в два

рази менше учнів ніж в 5-а і 5-б разом. Без Спама

Ответы на вопрос

Отвечает Малыхина Анастасия.

Если в 5-В 30 человек то в 5-А...

30/1,5=20 (чел.) - это в 5-А

В 5-А 20 человек, а в 5-В - 30

30 * 2 = 60

60 - 20 = 40

Значит в 5-Б 40 человек

Відповідь: у 5-Б 40 учнів.