2.48x+0.82x-4.8= 2.79 Поясніть будь - ласка розвязок.


Ответы на вопрос

Отвечает Курако Даниил.

Відповідь:

Покрокове пояснення

додамо 2,48х+0,82х = 3,30х

далі 3,30х-4,8= 2,79

3,30х=2,79+4,8

3,30х = 7,59

Звідси х = 7.59 : 3,30

х = 2,3

Робимо перевірку, замість х підставляє 2,3 у рівняння

2,48×2,3+0,82×2,3−4,8 = 2,79