Із двох міст відстань між якими 546 км, одночасно вирушили назустріч один одному два автомобілі.

Через скільки годин вони зустрінуться, якщо швидкість першого автомобіля 72 км/год, а другого – 68 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Арсений.

Відповідь:

3,9

Покрокове пояснення:

1) 72+68=140(км/год)– загальна швидкість автомобілів

2) 546:140=3,9(год)

3 год 54