ТЕРМІНОВО. Щоб засіяти8 га землі потрібно 14.4ц зерна. Скільки потрібно зерна щоб засіяти 15 га

поля!!1

Ответы на вопрос

Отвечает Комар Саша.

Ответ:

1)14.4:8=1.8(ц) на 1 га

2)1.8*15=27(ц) на 15 га