Щоб придбати а блокнотів по ціні 8 гривень за кожен, учневі не вистачає 3 грн. Скласти формулу дл

обчислення кількості грошей x, яку має учень і знайди значення х, якщо а = 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Ластовецька Маша.

Ответ:

x=29

Пошаговое объяснение:

a*8=4*8=32-3=29

потрібно тільки виконати ці дії