В одній школі дівчатка становлять 26% від усіх дітей. Вiдомо, що хлопчиків у цій школі на 96 більше

ніж дівчаток. Скільки всього учнів та учениць у цій школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исатаева Гүлшат.

1)100-26=74% (становлять дівчата )

2)74-26=48%(хлопців менше)

3)96*100×48=46 (всього учнів )