Середнє арифметичне чисел 6,9 і b дорівнює 5,65. Знайдіть число b. Допоможіть, даю 30 баллів


Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:(6+9+b)/3=5,65

6+9+b=5,65•3=16,95

b=16,95-9-6=1,95

Пошаговое объяснение: