Одному класі навчаються чотири пари близнюків. Одного разу на сівято разом з дітьми цього класу

прийшли і їх мами. Всьоо на святі було 52 особи (дітей та їх МАТУСЬ ) Скільки дітей у класі? Прочитайте будь ласко уважно , там тільки МАМИ

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Мария.

Відповідь: 28-(якщо рахувати близнюків), 20 якщо без близнюків

4*2 = 8

8 + 4 = 12

52 - 12 = 40

40 / 2 = 20

20 + 8 = 28 (якщо рахувати близнюків)

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ: (52-4)/2=24(мам)

24+4=28(дітей)

Відповідь: у класі 28 дітей.

Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.