Рішіть завдання!!!! математика 6 клас -3m-(5m+2p),якщо p-4 =-7


Ответы на вопрос

Отвечает Зозулина Вера.

Ответ:

m=6/8

p=-3

Пошаговое объяснение:

-3m-(5m+2p) = -3m-5m-2p = -8m-2p

p-4=-7

p=-7+4

p=-3

-8m=2p

8m=-2p

8m= -2(-3)

8m=6

m=6/8