Який корінь рівняння помогите прошу СРОЧЬНО 0,7х-3,1=0,2х+7,4 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти корінь рівняння, потрібно спробувати виділити змінну х на одному боці рівняння. Продовжимо:

0.7х - 3.1 = 0.2х + 7.4

Спочатку можемо перенести всі члени змінної х на один бік, розкривши дужки:

0.7х - 0.2х = 7.4 + 3.1

0.5х = 10.5

Потім можемо поділити обидві частини на 0.5 для визначення значення х:

х = 10.5 / 0.5

х = 21

Отже, корінь рівняння - х = 21.