7/18 x -5/12= 3 2/3 пожалустааааа срочноооооо дам 20 балов!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Илья.

Сделай пожалуйста ответ лучшим :)

1. Спочатку знайдемо спільний знаменник для дробів -12 та 18, який дорівнює 36.

-5/12 помножимо на 3/3, щоб отримати дріб зі знаменником 36: -15/36

7/18 не потребує перетворень.

2. Замінимо дані значення у виразі:

-15/36 x + 7/18 = 3 2/3

3. Перетворимо змішаний дріб на неправильний:

3 2/3 = 11/3

4. Віднімемо 7/18 від обох боків рівняння:

-15/36 x = 11/3 - 7/18

5. Скоротимо праву частину рівняння:

11/3 - 7/18 = (66/18) - (7/18) = 59/18

6. Помножимо обидва боки рівняння на -36, щоб позбутися від знаменника у лівій частині:

(-15/36) x (-36) = (59/18) x (-36)

7. Скоротимо дроби:

5x = -118

8. Розділимо обидва боки рівняння на 5:

x = -23.6

Відповідь: x = -23.6.