Серед заданих чисел знайдіть найменше чотирицифрове число, яке містить цифру 7 і ділить і на 2, і

на 3, і на 5. А) 1710 Б) 1070 В) 1475 Г) 1108

Ответы на вопрос

Отвечает Шатропова Полина.

Відповідь:

1710

Покрокове пояснення:

1710/2=855
1710/3=570
1710/5=342