Між цифрами поставте арефметичні дії щоб виконувалась рівність: ф) 5 5 5 5 5=100 й) 8 8 8 8 8 8 8

= 200 СРОЧНО ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Аня.

Відповідь:

ф) (5*5*5)-5*5=100
й) 8 * 8 + 8 * 8 + 8 + 8 * 8 = 200

Отвечает Vetiorets Alina.

Ответ:

5*5*5-(5*5)=100

(8*8+8)+8*8+(8*8)=200