Розв'яжи задачу двома способами. У лісове господарство привезли 600 саджанців дуба і 400 саджанців

ясеня. В один ряд висаджували по 200 саджанців. Скільки рядів засадили цими деревами? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костиков Илья.

1 спосіб: 1). 600+400=1000(саджанців)— разом

2). 1000÷200=5(рядків)

Відповідь: 5 рядків

2 спосіб: (600+400)÷200=5(рядків)