Розв'яжіть рівняння (x − 3, 8) * 25 = 17,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Антипин Егор.

Щоб розв'язати дане рівняння, спочатку розкриємо дужки за допомогою розподілу множника:

(x - 3.8) * 25 = 17.5

x * 25 - 3.8 * 25 = 17.5

Тепер приведемо рівняння до спрощеної форми:

25x - 95 = 17.5

Потім перенесемо -95 на протилежну сторону рівняння:

25x = 17.5 + 95

25x = 112.5

Нарешті, розділимо обидві сторони на 25, щоб знайти значення x:

x = 112.5 / 25

x = 4.5

Отже, розв'язком даного рівняння є x = 4.5.

Отвечает Салимов Илья.
(x − 3, 8) * 25 = 17,5
25х - 95 = 17,5
25х = 95 + 17,5
25х = 112,5
х = 112,5/25
х = 4,5