2. Вычислите а)2/3*4/5 б)3/7*7/8 в)11/12*8/9


Ответы на вопрос

Отвечает Гимон Алина.

Ответ:

а) 2/3 * 4/5 = 8/15

б) 3/7 * 7/8 = 3/8

в) 11/12 * 8/9 = 22/27

Пошаговое объяснение:

а) Щоб помножити дроби, перемножимо чисельники і знаменники:

2/3 * 4/5 = (2 * 4) / (3 * 5) = 8/15

б) Аналогічно:

3/7 * 7/8 = (3 * 7) / (7 * 8) = 21/56 = 3/8 (можна спростити, поділивши чисельник і знаменник на 7)

в) І знову:

11/12 * 8/9 = (11 * 8) / (12 * 9) = 88/108 (можна спростити, поділивши чисельник і знаменник на 4) = 22/27

Отже, отримали:

а) 2/3 * 4/5 = 8/15

б) 3/7 * 7/8 = 3/8

в) 11/12 * 8/9 = 22/27

Отвечает Борсуков Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

2/3 * 4/5 = (2*4)/(3*5) = 8/15

3/7 * 7/8 = 3/1 * 1/8 = 3/8

11/12 * 8/9 = 11/3 * 2/9 = 22/27