Знайдіть площу прямокутника дорівнюють cmoponu якого доівнюють 13см 15 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцев Влад.

Ответ:

a=13 см

b=15 см

S=a×b=13×15=195 см²