У Рівнобедреному трикутнику кут при основі у 7 разів більший від кута між бічними сторонами. Знайти

кути трикутника. AB​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Саша.

Ответ:

Объяснение:Позначимо рівні сторони рівнобедреного трикутника як AB, AC і BC, де AB = BC. Нехай x буде кутом між бічними сторонами (AC і BC). Отже, кут при основі (AB) буде 7x.

Всі кути в трикутнику разом складають 180 градусів. Таким чином, ми можемо записати рівняння для суми кутів у трикутнику:

x + x + 7x = 180

Об'єднуємо подібні члени:

9x = 180

Ділимо обидві частини на 9:

x = 180 / 9

x = 20

Отже, ми знаходимо, що кут між бічними сторонами (AC і BC) дорівнює 20 градусам.

Кут при основі (AB) дорівнює 7x, тому:

AB = 7 * 20

AB = 140

Таким чином, кут при основі (AB) має величину 140 градусів.