Переробка однієї тонни макулатури дає 0,7т паперу, заміняючи 4,4 м дере-Вини. Скільки паперу

можна отримати,5т макулатури? Скільки деревиниМожна зекономити?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнаев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1т макулатури - 0,7 т паперу

5т макулатури -  х т паперу

х= 5*0,7:1= 3.5 т паперу можна отримати

1т макулатури- 4,4 м деревени

5 т макулатури - х м деревени

х=5*4,4:1=22 м можна зекономити