Від двох пристаней, відстань між якими 504 км, одночасно вірушили назустріч один одному два катери.

Швидкість одного з них 65 км/год, іншого-61 км/год. Через скільки годин катери зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

1)65+61=126 км/год швидкість сближення

2)504:126=4 год

==================================

Отвечает Марукова Синя.

504:(61+65)=4 часа

Через 4 часа. 61*4=244 км

65*4= 260 км.

244+260=504км