довжина садка 60м.ширена  на 24м менша. три четвертих садка займають яблуні а решту площі

інші дерева.на скільке більше квадратних метрів займають яблуні ніж решта інших дерев?поможіть срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Асадилда Акжайык.
1)60-24=36м-ширина.
2)60*36=2160 м2-площадь сада.
3)2160:4*3=1620 м2-яблоки.
4)2160-1620=540 м2-остальные деревья.
5)1620-540=на 1080 м2 больше- занимают яблоки.