РЕБЯТА, ОЧЕНЬ ВАС ПРОШУ, ПОМОГИТЕ С ЗАДАЧЕЙ!!! Виноград сорту <кишмиш> розклали в ящики по

6 кг, а сорту <Ізабелла> - по 9 кг. Усього наповнили 40 ящиків. Скільки ящиків кожного сорту, якщо маса винограду кожного сорту однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Старостина Олеся.
9х=6(40-х)
9х=240-6х
9х+6х=240
15х=240
х=240/15
х=16 ящиків Ізабелли
40-16=24 ящики Кишмиш