одна сторона прямокутника утричі більша за іншу його сторону . знайдіть стороні прямокутника , якщо

його периметр дорівнюе 64 см

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Денис.
S=2(a+b)
а=х
b=3х
S=64
64=2(3х+х)
64=8х
х=8  первая сторона
8*3=24   вторая сторона