Мама чистить за одну хвилину 2 картоплини, а донь- ка — 1 картоплину. За скільки хвилин вони

почистять разом 21 картоплину? Склади план розв’язування за- дачі. Розв’яжи задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.
2+1=3(к) 21:3=7(хв) Відповідь: 21 картоплину вони почистить за 7 хвилин