10 літрів молока розлили у глечики по два літра у кожний .Скільки глечиків вийшло ? Розв'яжи задачу

множенням.

Ответы на вопрос

Отвечает Хатанзейский Андрей.
10:2=5(к)- молока получилось.
Ответ: 5 кувшинов.
Отвечает Миронов Максим.
2*х=10 де х- кількість глечиків
х=10/2
х=5
2*5=10
Відповідь: 5 глечиків