Яке число треба підставити замість a, щоб коренем рівняння 4x+a=32 було число 7?


Ответы на вопрос

Отвечает Елизарова Анастасия.

Ответ:

4.

Пошаговое объяснение:

Корінь даного рівняння відомий, це 7. Підставимо його замість х

4*7+а=32

28+а=32

а=32-28

а=4.

Перевіримо:

4х+4=32

4х=28

х=7. Відповідь правильна.