довжина сторін прямокутника 7см і5см.Якими є довжини сторін квадрата,що має такий самий

периметр?

Ответы на вопрос

Отвечает Криошина Полина.
(7+5)*2=24 24/4=6
Пользуйся.
Отвечает Філип Вірка.
7*2+5*2=24 см - периметр
24:4=6 см - сторона квадрата