СРОоооооЧНО Знайдіть скалярний добуток векторів \vec{n} (-1;\;3;-2) i \vec{m} (0;-1;\;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Радзивіл Нікіта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

n×m=-1×0+3×(-1)+(-2)×5=-1-10=-11