Памагите плиз!немагу панять!номер 372! Сторона ВС трикутника АВС дорівнює 17см.Сторона АС на 8см

більша за ВС і на 6см менша від АВ.Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.
ВС=17см    АС=17+8=23 см   АВ=23+6=29см