Автомобіль їхав 2 години зі швидкистю 63,7 км/год і 3 год зі швидкістю 71,8 км/год. Знайди його

середню швидкість на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Тупицына Александра.
1) 63,7*2=127,4 км -шлях за 2 години
2) 71,8*3=215,4 км - шлях за 3 години
3) 127,4+215,4=342,8 км - весь шлях
4) 2+3=5 годин - весь час
5) 342,8/5=68,56 км/год. - середня швидкість