У шкільній бібліотеці 180 книжок в одній шафі, в другій на 60 більше ніж у першій,,а в третій на

150 меньше ніж у першій і другій разом. Скільки книжок у 3 шафі ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахманин Константин.

Пошаговое объяснение:

1)180+60=240-у 2 Шафи

2)240-150=90- у 3 Шафи