Вартість 5 однакових блокнотів 70 грн.Альбом на 6 грн дорожчий від блокнота.Скільки таких альбомів

можна купити на 100 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Seikimbaeva Asel.
Решение:
1) 70/5=14(грн.)- один блокнот
2) 14+6=20 (грн,)- один альбом.
3)100/20=5 (шт)- альбомов можно купить на 100 грн
Ответ: 5 шт